Bądź na bieżąco - RSS

Grand Prix na 50-tym TKB.

4 sierpnia, 2013 | Możliwość komentowania Grand Prix na 50-tym TKB. została wyłączona | Kategoria: Koncerty, Wydarzenia

Nagrodę Grand Prix na 50 Tygodniu Kultury Beskidzkiej otrzymał zespół z Czech. GRATULACJE!

Tagi: ,

50-ty Tydzień Kultury Beskidzkiej

28 lipca, 2013 | Możliwość komentowania 50-ty Tydzień Kultury Beskidzkiej została wyłączona | Kategoria: Koncerty, Wydarzenia

 

tkb2013-7108a

Tagi: ,

10 lecie Zespołu SAMI…

2 grudnia, 2010 | Możliwość komentowania 10 lecie Zespołu SAMI… została wyłączona | Kategoria: Czarno-Białe, Koncerty

… odbyło się 30 listopada w Domu Kultury na katowickim Giszowcu. W najbliższych dniach zostaną zamieszczone zdjęcia z tego wydarzenia.

Tagi: , , , , ,

Piotr Bukartyk…

27 listopada, 2010 | Możliwość komentowania Piotr Bukartyk… została wyłączona | Kategoria: Koncerty

… w Klubie Studenckim GWAREK w Krakowie, wystąpił 18 listopada b.r. wraz z Krzyśkiem Kawałko.
Zapraszam do obejrzenie krótkiej fotorelacji  i filmiku wideo z koncertu.

Tagi: , ,

Paweł Markiewicz…

6 listopada, 2010 | Możliwość komentowania Paweł Markiewicz… została wyłączona | Kategoria: Koncerty

… w trakcie koncertu Eweliny. Dziś wysyłałem Pawłowi kilka zdjęć z koncertu w Gliwicach (2010) i znalazłem go jeszcze na plikach z Żywca (2009). Zrobiłem małą obróbkę i oto jej efekty.

Tagi:

Ewelina Flinta z zespołem…

10 września, 2010 | Możliwość komentowania Ewelina Flinta z zespołem… została wyłączona | Kategoria: Koncerty

… już następnego dnia pojawiła się na koncercie w Mikołowie – Borowej Wsi., zorganizowanym w ramach X Dnia Otwartych Drzwi przez Ośrodek Dla Osób Niepełnosprawnych. Koncert odbył się w atmosferze pikniku rodzinnego. Dla mnie jedyny problemem było  słabe oświetlenie sceny. Po prostu brakowało mi światła, albo raczej brak  jego odpowiedniej ilości . Wielki plus to możliwość poruszania się pod sceną w niewielkiej „fosie” ale jedynie do mojej dyspozycji. Oprócz zdjęć nakręciłem filmiki, lecz podobnie jak z materiałem z Oświęcimia na razie zostanie jedynie w moim archiwum.

Na prośbę Izy, na zdjęciach coraz częściej pojawiają się członkowie zespołu. Tym razem m.in. Radek Zagajewski, Romek Kunikowska i Krzysiek Kawałko.

Liczę na fajny materiał z październikowego koncertu z Gliwic.

Tagi: , , , ,

Po raz pierwszy w tym roku…

10 września, 2010 | Możliwość komentowania Po raz pierwszy w tym roku… została wyłączona | Kategoria: Koncerty

… jestem na koncercie Eweliny Flinty. Miałem być w czerwcu w Pszczynie, ale tak się poskładało, ze nie mogłem dojechać. Dlatego koncertu w Oświęcimiu nie chciałem opuścić. Pogoda wyjątkowo nie sprzyjała, od kilku dni padał deszcz, a w samą sobotę było wyjątkowo mokro i zimno. No ale cóż, koncert zaplanowany na 21:30, spakowałem jedynie 5dII + 70-200 2.8 + 35 1.4 i w drogę. Wchodząc na stadion MOSiR’u załapałem się na końcówkę koncertu Myslovitz. Całkiem fajnie było pobujać się przy znanych utworach.

Ale co do koncertu Eweliny. Ochrona wyjątkowo czepiała się wszelkich mediów i tłumaczenie, że robię materiał na zlecenie zespołu i fanklubu nie do końca ich przekonywało. Na szczęście po kilkunastu minutach dali sobie spokój. Zdjęcia zapewne są inne niż do tej pory. Zobaczcie sami!

Oprócz zdjęć nakręciłem 3 filmiki. Po pierwsze chciałem wypróbować możliwości Canona 5DII w zakresie filmowania, a po drugie chciałem zarejestrować nowe utwory Eweliny. Niestety nie mam zgody na zamieszczenie materiału wideo w sieci. Jeśli coś się zmieni wrzucę przynajmniej fragmenty.

Tagi: , ,

Jak wykorzystano moje zdjęcia…

29 sierpnia, 2010 | Możliwość komentowania Jak wykorzystano moje zdjęcia… została wyłączona | Kategoria: Koncerty, Wydarzenia

… w klipie Sami zagrają Tatu. Ostatnio wszedłem na stronę Zespołu SAMI, i natrafiłem filmik zamieszczony na YouTube. Cały klip (oprócz jednego zdjęcia na początku z zegarem i kontrabasem) zrobiony był z moich zdjęć. Generalnie to bardzo miłe i traktuję to w kategorii wyróżnienia, choć szkoda, że z wszystkich zdjęć usunięto mój podpis. Po wymianie korespondencji z Panią Kasią Chrzanowska z Agencji Artystycznej GORGO materiał został nieco poprawiony. Na początku i na końcu klipu została zamieszczona informacja, kto jest autorem zdjęć i usunięto jedno nie moje zdjęcie. Aby nie komplikować życia, niech tak zostanie.

Zapraszam do obejrzenia klipu.

Dla mnie jest pewna nauczka. Jeśli wysyłam komuś zdjęcia, to wraz z informacją, na jakich warunkach można je wykorzystać.

Tagi: , ,

Sami na Dniach Tychów 2010…

30 czerwca, 2010 | Możliwość komentowania Sami na Dniach Tychów 2010… została wyłączona | Kategoria: Koncerty

… wystąpili w niedzielne popołudnie. Więcej zdjęć znajdziesz tutaj ->>> .
Zdjęcia zostały udostępnione zespołowi Sami na oficjalną stronę.

Tagi: ,

Ray Wilson & Genesis Klassik…

29 czerwca, 2010 | Możliwość komentowania Ray Wilson & Genesis Klassik… została wyłączona | Kategoria: Koncerty

… gwiazdą sobotniego wieczoru na Dniach Tychów 2010. Zespół z udziałem Filharmoników Berlińskich wykonał największe przeboje grupy Genesis.

Więcej zdjęć znajdziesz w tutaj->>> – link do galerii został dodany do oficjalnej strony Ray’a Wilsona.

Tagi: , , ,