Bądź na bieżąco - RSS

Mieczysław SZCZEŚNIAK…

24 stycznia, 2010 | 2 komentarze | Kategoria: Koncerty

… na piątych urodzinach Altusa.

Zdjęcia trafiły na oficjalną stronę artysty.

Tagi:

Wybory Miss Altusa 2010…

23 stycznia, 2010 | Możliwość komentowania Wybory Miss Altusa 2010… została wyłączona | Kategoria: Wydarzenia

…  odbyły się w trakcie uroczystych 5-tych urodzin. Uczestniczki zaprezentowały się w różnych strojach, m.in. w bieliźnie i sukniach ślubnych. Poniżej zamieszczam krótki fotoreportaż.

Tagi: ,

Duo Flamenco w Teatrze Małym w Tychach

16 stycznia, 2010 | Możliwość komentowania Duo Flamenco w Teatrze Małym w Tychach została wyłączona | Kategoria: Koncerty

W trakcie Koncertu Karnawałowego „Dzieci-dorosłym, dorośli-dzieciom” zagrali m.in. Michał Czachowski i Grzegorz Skiba, czyli DUO FLAMENCO. Gorące rytmy prosto z Andaluzji rozgrzały całą publiczność, pomimo ujemnej temperatury panującej na dworze. W końcu nie mogło być inaczej, gdyż to właśnie flamenco jest najpopularniejszą i chyba najbardziej lubianą muzyką etniczną na świecie, płynącą do naszych uszu i serc wprost z południa Hiszpanii. Więcej zdjęć znajdziesz tutaj >>>

Michał Czachowski – został uznany przez czytelników Muzyka i Bass, najlepszym gitarzystą flamenco w Polsce. W 2006 roku był nominowany do nagrody Fryderyki 2006. Muzyka którą tworzy, to połączenie flamenco, muzyki hinduskiej, i jazz.

Grzegorz Skiba – to absolwent Wydziału Instrumentalnego AM w Katowicach. Jest wielokrotnym laureatem konkursów gitarowych. Aktualnie uczy gry na gitarze klasycznej w PSM w Tychach oraz w filii UŚ w Cieszynie.

Tagi: , , ,