Bądź na bieżąco - RSS

Ślub Joanny i Artura…

10 września, 2010 | Możliwość komentowania Ślub Joanny i Artura… została wyłączona | Kategoria: Ślubne

… odbył się blisko miesiąc temu. W czasie całej ceremonii ślubno-weselnej zrobiłem ponad 1000 zdjęć. Ujęcia które wybrałem jako materiał nadający się na przygotowanie albumu,to ok. 300 ujęć. Na blogu zamieszczam jedynie kilkanaście plików, mocno potraktowanymi przez presety w Lightrooom.

Jedni zachwycają się taką wersją obróbki, a inni uważają, że jedynie naturalne zdjęcia dla dla nich do zaakceptowania. Na szczęście Państwo Młodzi wśród 300 zdjęć mają takie i takie wersje.

Tagi: , ,

Ewelina Flinta z zespołem…

10 września, 2010 | Możliwość komentowania Ewelina Flinta z zespołem… została wyłączona | Kategoria: Koncerty

… już następnego dnia pojawiła się na koncercie w Mikołowie – Borowej Wsi., zorganizowanym w ramach X Dnia Otwartych Drzwi przez Ośrodek Dla Osób Niepełnosprawnych. Koncert odbył się w atmosferze pikniku rodzinnego. Dla mnie jedyny problemem było  słabe oświetlenie sceny. Po prostu brakowało mi światła, albo raczej brak  jego odpowiedniej ilości . Wielki plus to możliwość poruszania się pod sceną w niewielkiej „fosie” ale jedynie do mojej dyspozycji. Oprócz zdjęć nakręciłem filmiki, lecz podobnie jak z materiałem z Oświęcimia na razie zostanie jedynie w moim archiwum.

Na prośbę Izy, na zdjęciach coraz częściej pojawiają się członkowie zespołu. Tym razem m.in. Radek Zagajewski, Romek Kunikowska i Krzysiek Kawałko.

Liczę na fajny materiał z październikowego koncertu z Gliwic.

Tagi: , , , ,

Po raz pierwszy w tym roku…

10 września, 2010 | Możliwość komentowania Po raz pierwszy w tym roku… została wyłączona | Kategoria: Koncerty

… jestem na koncercie Eweliny Flinty. Miałem być w czerwcu w Pszczynie, ale tak się poskładało, ze nie mogłem dojechać. Dlatego koncertu w Oświęcimiu nie chciałem opuścić. Pogoda wyjątkowo nie sprzyjała, od kilku dni padał deszcz, a w samą sobotę było wyjątkowo mokro i zimno. No ale cóż, koncert zaplanowany na 21:30, spakowałem jedynie 5dII + 70-200 2.8 + 35 1.4 i w drogę. Wchodząc na stadion MOSiR’u załapałem się na końcówkę koncertu Myslovitz. Całkiem fajnie było pobujać się przy znanych utworach.

Ale co do koncertu Eweliny. Ochrona wyjątkowo czepiała się wszelkich mediów i tłumaczenie, że robię materiał na zlecenie zespołu i fanklubu nie do końca ich przekonywało. Na szczęście po kilkunastu minutach dali sobie spokój. Zdjęcia zapewne są inne niż do tej pory. Zobaczcie sami!

Oprócz zdjęć nakręciłem 3 filmiki. Po pierwsze chciałem wypróbować możliwości Canona 5DII w zakresie filmowania, a po drugie chciałem zarejestrować nowe utwory Eweliny. Niestety nie mam zgody na zamieszczenie materiału wideo w sieci. Jeśli coś się zmieni wrzucę przynajmniej fragmenty.

Tagi: , ,

II Memoriał AGATY MRÓZ-OLSZEWSKIEJ

8 września, 2010 | Możliwość komentowania II Memoriał AGATY MRÓZ-OLSZEWSKIEJ została wyłączona | Kategoria: Wydarzenia

II Memoriał Agaty Mróz-Olszewskiej

Tagi: , ,